Meta Kahramanlar

Mobile Legends En İyi Kahramanlar, Güncel Liste 2020

Listemiz günlük olarak güncellenmektedir. En güçlü kahramanlar ve itemler güncel olarak Mobile Legends en iyi kahramanlar listemizde.

Oyun oynarken bazı kahramanlar normalinden aşırı güçlü veya güçsüz olduğunu görmüşsünüzdür. Buna sebep olan şey Güçlendirme ”Buff” ve Güçsüzleştirme ”Nerf” dür. Mobile Legends planlama ekibi stratejik olarak hangi kahramanların en iyi hangi kahramanların gücünün düşürülmesine karar verirler. Sıralı maçlarda yükselmeniz için sizlere Mobile Legends datalarını inceleyerek hazırladığımız Mobil Legends En İyi Kahramanlar Listemizi takip etmenizi tavsiye ediyorum. Böylelikle en güçlü kahramanları alıp, sıralı maçlarda daha iyi performans göstereceksiniz. Lafı fazla uzatmadan güncel listemize geçelim.

Mobile Legends Meta Herolar Listesi

SIRALAMA
S+
S

A+


A

B

C
mobile legends en iyi kahramanlar 2020

SIRALAMA LİSTESİ KRİTERLERİ

S+ : Güçlü Seviye kahramanlar. Karşı koymak oldukça zordur ve doğru kullanımla, hemen hemen her oyunda iyi performans gösterirler. Kahramanlar en yüksek yasak önceliğinde olmalıdır.

S: Güçlü kahramanlar: Bu kahramanlar güçlüdür ve metaların bir parçasıdır. Doğru kullanımla, yaptıkları işi mükemmelleştirir ve hemen hemen her oyunda iyi performans gösterirler.

A +: İyiahramanlar. Bu kahramanlar etkileyici ve rollerinde harikalar. Doğru kullanımla, genellikle hemen hemen her oyunda iyi performans gösterirler.

C: Canlı kahramanlar. Doğru kullanımla harika performans gösterirler, ancak etkileri genellikle daha yüksek seviyelerde olanlardan daha düşüktür.

B: Ortalamanın üzerinde performansa sahip kahramanlar. Oyundaki etkileri genellikle daha yüksek seviyelerde olanlardan daha düşüktür, ancak bir takım içinde belirli bir sayaç veya niş olarak hizmet edebilirler.

C: Mevcut metada düşük performans gösteren düşük fayda sağlayan kahramanlar. Buradaki kahramanlar belirli durumlarda / karşı vuruşlar olarak geçerli olabilir, ancak genellikle daha iyi kahramanlar vardır.

Mobile Legends Redeem Code Konumuzu Okuyun; Hediye Kodları Kazanın

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu