Mobile Legends Rehberi

Mobile Legends Protti İtem Build Oynanış Rehberi 2020

Wild rift ne zaman çıkacak 2020

Yeni kahramanımız Adc Brody için item, build ve oynanış rehberi sizler için hazırladık. Bu güçlü kahraman ile oyunu taşıyın.

Mobile Legends’ta yeni gelen kahramanımız Brody’i herkes gibi bende güçlü buldum, oyuna gelmeden öncede Test serverinde çokça oynama zamanı buldum Brody kahramanını. Test serverinde sizlerde oynamak istiyorsanız konumuza göz atın. Kahramanın zayıf noktaları olduğu gibi güçlü noktaları da bulunmakta bunların tamamını konumuzda işledik. Mobile Legends Brody Kahramanını bu yazıdan sonra almanızı tavsiye ederiz.

Mobile Legends Brody Yetenekleri

Brody Kahramanımızın oyun başı hasarının pek fazla olmadığını şimdiden söyleyebilirim fakat bu eksikliği aşağıda da detaylıca açıkladığımız yetenekleri kapatıyor.

Brody Yeteneği Çukur Korozyonu Pasifi

Mobil Legends Brody Pasif

Protti’nin Temel saldırıları bedenindeki Çukur Gücü ile yankılanır. Protti daha uzun odaklanma süresi ve daha düşük Saldırı Hızı bonusu pahasına odaklanırken hareket edebilir. Her temel saldırısı Protti’nin (302+) Fiziksel Hasar vererek düşmanları 0.8 saniye boyunca %25 oranında yavaşlatır. Ayrıca düşman üzerine 5 birikimle sınırlı olmak üzere 1 Çukur İzi birikimi bırakır. Her Çukur İzi birikimi, Protti’nin hedefe karşı kritik şansını 10% arttırır. Eğer Protti’nin Temel Saldırısı kritik olursa 08. için %25 oranında Hareket Hızı kazanır.

Özet&Tavsiye; Pasifi doldurduğunuzda daha item çıkmadan çok yüksek hasarlar bırakabilirsiniz. Düz vuruşlar pasif yeteneği bırakıyor aynı zamanda minyonlara da bırakabilirsiniz. Hasar belirlenen alan boyunca bir minyondan diğerine geçebiliyor, oradan da kahramana sekebilir. Herhangi bir kahraman veya minyona 5 defa vurursanız pasifiniz tamamlanacaktır. Bu pasifi biraz Lesley’in pasifine benzettim, vurabileceğiniz alan artıyor.

Protti Yeteneği Parçalanmış Anılar (Ani Hasar)

Mobil Legends Protti 2. Skill

Protti, 7 metre içerisindeki tüm hedeflere kitlenir ve onlara 300(+8) Fiziksel Hasar verir. Eğer hedef üzerinde çukur izi varsa, Çukur İzleri sıfırlanır ve hedefin sahip olduğu birikim için hedefin kaybettiği HP’sinin oranı +200(5) Fiziksel Hasar verir.

Özet&Tavsiye: Protti’nin Ultisini kullanırken pasifi doldurduğunuza emin olun. Pasifi doldurduğunuz zaman ultisi 5 katı kadar daha güçlü vuracaktır. Bu yetenek ile birlikte hasar alanı artacaktır. Ultiniz tüm rakibe eğer ki pasifinizi doldurursanız hasar verebilirsiniz.

Protti Yeteneği Aşındırıcı Vuruş

Aşındırıcı Vuruş

Protti, bir düşmana doğru atılarak 200(+105) Fiziksel Hasar verir ve düşmanı 1.2 saniye boyunca sersemletir. Ayrıca düşman üzerine 1 birikim Çukur izi bırakır. Hedefi vurduktan sonra hareket yönünde doğru bir kez daha hareket edebilir.

Özet&Tavsiye : Bu yetenek ile rakibinizin üzerine atlayabilirsiniz daha da iyisi atladığınız an joystick ile seçeceğiniz yöne kaçacaktır yani düşünün hem dive atıyorsunuz hemde çıkabiliyorsunuz hemen. Bu yeteneği düşman rakibi üzerinde kullanırsanız onlar 1.2 saniye boyun stunlarsınız. Yada düşmanınız sıçra yeteneğini kullandı aranızdaki mesafe açılmaya başladı koridor esnasında rakip takımın minyonları varsa minyona atarak joystick ile rakip şampiyona uçup mesafeyi kapatabilirsiniz.

Protti Yeteneği Çukur Darbesi

Protti Ulti

Protti, belirlenen yöne doğru bir şok dalgası fırlatır ve isabet eden düşmanlara 200(+90) Fiziksel Hasar vererek üzerilerine 1 birikim Çukur İzi bırakır. Şok dalgası ilerledikçe 200& hasar ve 5 birikimle sınır olmak üzere isabet ettiği her düşmana ekstra 25% hasar verir ve üzerilerine ek bir Çukur izi birikimi uygular.

Mobil Legends Protti Pro İtem Buid Dizilişi

Mobile Legends Protti Pro İtems/Builds

Mobile Legends Protti meta mı ?

Evet, İlk çıktığı andan itibaren Protti Meta kahramanlarından birisidir.

Mobile Legends Protti kaç savaş puanı ?

Protti 32.000 savaş puanına satılmaktadır.

Exit mobile version