Haberler

Mobile Legends Razer Gold Elmas Yükleme

Mobile Legends Razer Gold Üzerinden Elmas Yükleme

Herkese merhabalar, bugün sizlere herkesin aklında soru işaretleri uyandıran bu beklenmeyen iş birliği olan Mobile Legends’ın Razer şirketiyle yapmış olduğu ilk ve tek resmi elmas satışı yapılan platformunu anlatacağız.

Mobile Legends Razer Gold Üzerinden Elmas Yükleme

Razer Nedir ?

Razer şirketi:2005 yılında Min-Liang Tan ve Robert Krakoff’un iş birlikleriyle kurulmuştur.Şirket ilk başlarda bilgisayar oyunu tutkunlarının daha rahat oyun oynamaları ve daha başarılı olmaları için şuanki oyuncu ekipmanı dediğimiz maus(fare),kalvye,kulaklık üretiyorlar.Teknolojinin ve online oyunların da daha meşur olması ve artık bu oyunlardan ticari gelirler elde edilmesiyle Razer şirketi e-spor takımlarınada sponsorluk yapmaya başlamıştır.Yakın zamanda da gördüğümüz Mobile Legends Razer Gold da bu adımlara örnek olabilir.

Mobile Legends Razer Gold Nedir ?

Bildiğiniz üzere Mobile Legends kendi oyun platformundan oyuncularına elmas satın alma hizmeti sunuyor. Bunun yanında yapılan projede oyuncuların daha ucuz miktarlarda daha çok elmas satın alabilmesini sağlıyor. Aslında bu iş birliği hem oyunculara hemde oyunun üretici şirketine yarar sağlıyor yani mutaalist bir ilişki söz konusu. Bizlerin bu yazıyı sizlere sunmasındaki en önemli nedenlerden bir tanesi de satın alımların başarısız oluşu ve insanların bu yönteme hemen adapte olamayışı. Şöyle düşünmenizde fayda görüyoruz MoonToon ve Razer bu şirketler dünya çapında ismi ve prestiji olan şirketler yani sizleri dolandırmak gibi bir amaçları yok bundan şüpeniz olmasın,dışarıdan görünen yani şimdi oyunda 1.99 tl ye 14 elmas verilirken mobile legends razer gold oyunculara 2 tl ye 16 elmas veriyor. Herkesin bildiği gibi dünya ve internet ortamında bedava yada yüksek ordanda kar ettiren şeylerin güvenilir olmadığı kanısı aklımızın bir köşesine yerleşmiş durumda.Fakat burada oyuncular 1 kar ediyorsa şirketler 3 ediyor. Tavsiyemiz fırsattan yararlanarak ucuz faiş fiyatların kurbanı olmadan elmaslarınızı buradan çekmeniz.Unutmayın ki mobile legends razer gold sizlere tam %16 kar ettirmekte.

Mobile Legends Razer Pin Nedir ?

Mobile Legends Razer Pin steam, epic games vs oyun platformlarına yüklediğiniz paraları Razer hesabınıza gold olarak çevirmeye yarayan kod dur. farklı platformlarda kullanmadığınız, önceden yatırıp sonrasında orada harcamaktan vazgeçtiğiniz paranızı mobile legends razer pin yöntemiyle razer gold hesabınıza aktarabilirsiniz.

Razer Gold TL Karşılı Nedir ? Razer Silver Ne İşe Yarar ?

Razer Gold TL Karşılı Nedir ? Razer Silver Ne İşe Yarar ?

Evet dostlar! dananın kuyruğunun koptuğu yere geldik 1 adet Razer Gold 1tl değerindedir. Yani 100tl ödeme yaptığınızda 100 ader Razer Gold satın alabilirsiniz. Bunun yanında çok göze batmasada Razer Silver’da çok işinize yarayacak ve sizleri elmas almak kadar kara çıkartabilir. Yani her Razer Gold satın aldığınızda pasif olarak size belli miktarlarda Raze Silver verilir ve bu Silverleri biriktirerek Razer ürünlerinde satın alabilirsiniz. Mobil Legends’a her ay yüklü bir miktar para yatıyorsanız hem elmasları ucuza alıp hemde yanında ayda 1 tane razer bilgisayar ürününü bedavaya getirmek çok akıl karı bir iştir.

Razer Gold’a Nasıl Üye Olunur ?

Razer Gold’a giriş yapalım.

Razer Gold sitesine giriş

Razer Gold‘a giriş yapıyoruz. Sitede sağ üst kısımda görünen TR yazısına tıklayarak ülke ve dili seçiyoruz.

Razer Gold hesabı oluşturalım

Kayıtlı hesabınız varsa giriş yazısına, hesabınız yoksa hesap oluştur kısmına basın.

Razer Gold hesap oluşturmak

Razer Gold Kayıt ekranı

Standart kayıt olmanın yanında hızlı kayıt olmak istiyorsanız facebook, google ve twich hesaplarınızla kayıt olabilirsiniz.

Razer Golda Nasıl Para Yüklenir.

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra resimde işaretlediğimiz butona basıp kart ekleme ekranına geçiyoruz.

Razer Gold Ödeme Yöntemleri

Razer Gold Kart Seçimi

Kredi,bankomat kart,Razer Gold pin kullanılarak satın alım yapılabilir.

Mobile Legends redeem kodlarıyla birbirinden cazip hediyeler kazanabilirsiniz.

  1. Razer Gold güvenilir mi ?

    Evet, arkasında Razer gibi bilinen ve saygı duyulan bir firma var.

  2. Razer Gold ucuz mu ?

    Evet, %16 Mobile Legends’tan daha ucuz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu