Uncategorized

Mobile Legends Yve İtem, Build, Oynanış Rehberi

Oyunumuza en son dahil olan kahramanımız Yve bizleri heyecanlandırdı. Herkesin aklında Yve kahramanı ne zaman çıkacak sorusu var. Yve item ve rehberini test sunucusuna ilk geldiği günden itibareni inceledik ve sizler için Yve İtem, Meta ve oynanış rehberini hazırladık. Tüm sorularınızın cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz.

Yve Genel Bakış ve Ön İzlenim

Yve kahramanı büyücü rolünde yeni kahramanımız. Kitle kontrol ve alan hasarı üzerine etkili olan şampiyonumuzun yetenekleri oyunun gidişatını değiştirecek cinsten. İlk bakışta eudora’nın rework yemeden önce ki haline çok benzemekte bu yüzdendir ki ileri ki safhalarda kesinlikle dış görünüşü değişecektir. Size de benzer geldiyse yorumlarda kullanıcı ıd niz ile belirtin haftalık elit kostüm çekilişine katılın!

Mobile Legends Yve

Mobile Legends Yve Yetenekleri, Skilleri

Karakterin yetenekleri ve pasif analizini burada bulabilirsiniz. Fotoğraflar ve Yazı sonunda ki videodan yetenek detaylarını öğrenebilirsiniz.

Pasif ; Galaktik Güç

Lve Kahramanı Pasifi

Yve, becerileriyle düşman kahramanlara hasar verirken Galaktik Güç kazanır. 10 Birikimle sınırlı olmak üzere her Galaktik Güç birikimi, Hareket hızını %10 arttırır. Bir galaktik Alan oluşturulduğunda tüm Galaktik ulti kullanım sayısını artırır ve Hareket hızı kazancını siler.

Yve Ulti : Gerçek Dünya Manipülasyonu

Yve Ulti

Öncelikle oyunda ki en ilginç ultilerden birisi olduğunu rahatça söyleyebilirim. Altta ki videodan sizlerde yetenek kullanımlarını inceleyebilirsiniz.

Yve, belirlenen bir alanda 10 saniye süreyle bir yıldız alanı oluşturur. Bu süre zarfında, Ultisi 15 defa kullanılabilinir. Dokunmak : Yıldız alanı içerisinde belirlenen bir alana 550(+-) Büyü hasarı verir. Kaydırmak : Belirlenen alanda ki hedeflere her 0.5 saniye 230 Büyü Hasarı verir ve hedefleri 2 saniye için 60% yavaşlatır. Bu süre zarfında Yve, herhangi bir havaya savurma etkisine karşı bağışık olur. Kitle kontrol etkisine maruz kalırsa, yıldız alanı kaybolmayacak fakat becerilerini kullanamayacaktır.

Yve Ulti Kullanımı.

Yve Kontrol : Yıldızlı Gökyüzü genişletme

Yve Kontrol Yeteneği

Yve belirlenen alana bir titreşimli meteor çağırır ve isabet eden hedeflere 240 Büyü hasarı verir. Tekrar kullanım :Orijinal yerden başlayarak meteor, hede her 0.3 saniye 120 Büyü hasarı verir ve hedefi 3 saniye içinde %30 yavaşlatır.

Alan Hasarı : Yıldızlı Gökyüzü Patlama

Alan Hasarı Yve

Yve, belirlenen alanda bir galaktik enerji patlaması yaratarak hedeflere 450 Büyü hasarı verir. Merkezi alandaki hedefler 0.8 saniye için 60% oranında yavaşlar.

Yve Build İtem

Mlbb yeni kahramanı Yve için Build İtem dizilişi şu şekilde.


Konuya oyunda ki Id ile yorum yap haftalık Elite kostüm çekilişine katıl. Her hafta pazartesi kazananlar sitemizde açıklanacak.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu