Kahraman RehberiMeta KahramanlarYeni Herolar

Mobile Legends Barats İtem Build Oynanış Rehberi

Yeni Çıkan Mobil Legends Barats Kahramanımızın İtem, Build, Amblem ve Oynanış Rehberi

Oyuna eklenen en yeni tank olan Barats meta herolar arasında yerini aldı. Skilleri ile oyuna etkisi fazla Mobile Legends Barats karakteri için sizler için detaylı bir build, item ve oynanış rehberi hazırladık. Kahramanımızı test sunusuna geldiği ilk andan itibaren oynayan arkadaşlarımızdan aldığımız tavsiyelerle, kahramanın potansiyellerini keşfetmenize olanak sağlıyoruz. Detaylı konumuza geçmeden önce Mobile Legends Hero Tier List yani En güçlü kahramanlar listemize göz atmak için tıklayınız.

Mobil Legends Barats Yetenekleri ve Tavsiyeler

Oyun içerisinde kahramanımız oyunun ilk anlarından itibaren güçlü ve oyunu domine edebilme ihtimali yüksek bir kahraman. Barats için önerdiğimiz koridor; orta koridordur. Gerek oyun başı agresif yaparak yeteneklerinin de yardımı ile rakibi kışkırtıp kule altı altınıza yetenekleriniz ile çekip, ilk kanı takımınıza kazandırabilirsiniz. Kahramanın genel olarak oynanışı keyifli şimdi yeteneklerine bir göz gezdirelim.

Ben Büyüğüm! Pasif Yeteneği

Mobile Legends Barats

Barats ve Detona, bir hedefe her hasar verdiklerinde Barats, 25 birikimle sınırlı olmak üzere 10 saniye içerisinde Koca Adam birikimi kazanır. Her Koca Adam birikimi Barats’ın boyutunu arttırarak ona 3 fiziksel savunma & büyü direnci ile 3% esneklik kazandırır. Koca adam, 10 birikimi aştığında Barats, Temel saldırısı ile hedefi ezecek ve hedefin yuvarlak bir alanına sekme hasarı verecek. Barats, minyon olmayan bir hedefe her hasar verdiğinde hedef üzerine 1 birikim kemirme uygular. Kemirme, 4 birikime ulaştığında Barats’ın bir sonra ki saldırısı tüm kemirmeleri patlatır ve (+207)(+397)Fiziksel hasar verir. Hasar canavarlara 50% daha az vurur.

ÖZET&TAVSİYE : Arkadaşlar şu bir gerçek Barats, Protti gibi Claude gibi stack kasmanızı gerekteren bir kahraman. Bu yüzden zamanlama yapmanız çok önemli. Barats pasifi sayesinde büyüdükçe yetenekleri ile daha fazla vuruyor, daha uzağa vurabiliyor. Bu yüzden yetenek bazlı hasarlarınızı kullanmadan önce pasifini doldurmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Mobil Legends Barats Canavar Kükremesi Ulti Yeteneği

Mobile Legends Barats Yetenekleri

Barats, diliyle saldırır ve isabet ettiği ilk düşman kahramana 400(+310)(+331) Fiziksel Hasar verir. Ayrıca hedefi kendine doğru sürükler ve yeyip bitirir. Daha sonra Barats, hedefi 2 saniye boyunca baskılayarak sindirmeye çalışır. Bu sırada 720(+558)(+596) fiziksel hasar vererek toplamda (+794) Hp yeniler. Sindirme sırasında ayrıca Barats’ın Hareket hızı %60 oranında azalır. Barats, hedefi başarıyla sindirirse ekstra (+662) Hp yeniler.

ÖZET&TAVSİYE: Kesinlikle Barats’ın pasifini doldurduktan sonra ultinizi kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Böylelikle daha fazla hasar verebileceksiniz. Aynı zamanda kendi kulenize yakınsanız yediğiniz rakibi kendi kule altınızda ağzınızdan çıkartın. Böylelikle ulti ile ölmese bile kule yeterli hasarı verecektir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu