Haberler

Mobile Legends Rütbeler ve Hızlı Rütbe Atlama Taktikleri 2020

Mobile Legends Rütbeleri ve Anlamları

Mobile Legends rütbeler arasında bir sıralama vardır, bu sıralama ranked maç yani sıralı maç dediğimiz sistemle oluşur. Rütbe atlamak isteyen kişiler bu sıralı maçlara girerek kazandıkları her bir maç için yıldız kazanırlar, her seviyede farklı olmak üzere belirli bir yıldız toplandığında bir üst rütbeye geçilir. Bu yazımızda rütbeleri inleyeceğiz, hangi rütbede kaç yıldız gerektiği ve en yüksek Mobil Legends Rütbesinin ne olduğuna bakacağız. Hızlı rütbe atlamanız için gerekli bilgiler mobilelegendsrehberi.com‘da.

Mobile Legends Sıralaması

Savaşcı Ligi

Savaşçı Ligi ; Oyuna yeni başlayanların ligi, savaşçı ligi Mobile Legends Rütbeleri arasından en düşük rütbedir. Bu ligde ki oyuncular oyuna adapte olmaya, öğrenmeye çalışmaktadırlar. Oyunun en kolay ligi gibi gözükse de aslında en zorudur. Özellikle Moba tarzı bir oyunu ilk defa oynayan bir insan için işleyişi kavramak bu aşamada çok zor ve yorucudur. Genellikle bu ligde kule altı ölmeler, oyunun yarısında çıkmalar gibi aksiyonlar sıkça görülür. Smurf hesap açanların hızlıca çıkmak istedikleri liglerden bir tanesidir savaşcı ligi. Oyuna yeni başladıysanız sizler için hazırladığımız yüzlerce içeriğe göz atabilirsiniz.

Elit Ligi

Elit Ligi ; Oyunun 2. Ligidir. Artık bu aşamada oyuncular oyuna yavaş yavaş adapte olmuştur. Genellikle oyunu bu aşamada oyuna devam edip etmeyeceklerine karar verirler. Yavaş yavaş bu aşamada ki oyuncular oyunda ki kahramanların rollerini, büyülerini anlamlandırıp oyununun mantığı biraz daha oturtmaya başlarlar. Eğlenceli ve ilginç maçların çokça yaşandığı bir ligdir.

Usta Ligi

Usta Ligi ; Mobile Legends Rütbeleri arasında 3. sırada yerini alır Usta Ligi. Artık bu aşamada yavaştan oyun içi krizlerin başladığı, oyunda ki kostüm, item dizilimi, amblem olaylarının farkında varıldığı evredir. Kişi daha fazla kahraman denemek ister, bu dönem genelde Lesley, Layla ve Miya gibi ADC kahramanları tercih ederler ve sadece onlarla oynarlar.

Büyük Usta

Büyük Usta Ligi ; Artık işlerin yavaş yavaş daha da çirkinleşmeye başladığı evre diyebiliriz. Bu evrede kanser olanlar ve kanser edenler vardır. Kanser olmamanız için bu evrede artık takım arkadaşı bulup kendi oyun stilinizin farkına varıp yeni stratejiler denemenizin tam yeridir. Bu dönemde ki oyun stiniliz ve seçtiğiniz rol ileride oyun tarzını oluşturacaktır.

Epik

Epik Ligi : Epik ligi öyle bir ligdir ki iki ligin tam anlamıyla arasındadır, Büyük Usta ve Efsane. Efsaneden düşenler bu ligde bulundukları her saniye ızdırap çekerler. epikten büyük ustaya düşenler mutlu olurlar çünkü ilk defa çıktıkları epik ligi onları bir hayli zorlamaktadır. Bu ligde artık iyiden iyeye meta heroları takip edilir, item dizilişleri globalden yapılır. Sıralı maçlar yavaştan hırslı geçmeye başlar.

Efsane

Efsane Ligi : Artık Moba ve oyun bilgisi oturmuştur, bu ligdekiler artık bu bilgilerin üzerine bir şeyler katarak kendilerini geliştirirler. Sıralı maçlar zorlayıcı geçer, bu derece yeni çıkanlar için bir hırsla mistik ligi denenir. Genelde bu mistik ligi hayali bir süre yalan olur ve çıkılamaz. En çok gelişilen dönemdir oyun oynama konusunda artık tek bir adım kalmıştır, Mistiğe. Amblem setleri iyice yükseltilmiş ve yavaştan global ve yerel sıralamalara oynanmaya başlanmıştır.

Mistik Ligi : Oyuna yeni başlayan çoğu kişinin hayallerini süsleyen lig, görünümü şekilli şukullu olan bu lig gerçekten emek isteyen bir ligdir. Bu ligde ki oyuncular artık bazı konularda kendilerini aşmış ispatlamış insanlardır. Genelde Meta’ya yön veren insanlar bu liglerden çıkarlar. Hepimizin hayranlıkla izlediği yayıncılar bu ligde oynarlar. Şimdilik sizin için hayal gözüküyorsa, hiç tereddüt etmeyin ve Mobil Legends Rehberimize göz gezdirin. Mobil Legends Rütbeleri‘nin sonuncusu Mistik Ligidir.

Mobile Legends Rütbeler

Mobile Legends Rehberi Ailesi olarak sizlere oyunda en hızlı şekilde rütbe atlamayı sunuyoruz. Sizler için hazırladığımız içerikleri okuyarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Aynı zamanda oyun için savaş puanı, bilet ve kostüm kazanmak istiyorsanız şiddetle Mobile Legends Code konumuzu takip edip oyun kodlarını girerek, ekstra hediyeler kazabilirsiniz. Kodlar her gün yenilenmektedir. Bizimle birlikte çalışmak isterseniz bize ulaşın bölümden gerekli iletişim adreslerinizi bulabilirsiniz, bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İyi günler

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu